Checklista dla self-publisherów

 proces wydawniczy krok po kroku 

.

Marzy Ci się pięknie wydana powieść, gdzie wszystko zostało zaplanowane przez Ciebie: od treści, przez oprawę graficzną, druk i promocję. Albo chcesz zarobić więcej, niż oferują przeciętne wydawnictwa, a być może czujesz, że TERAZ nadszedł czas na realizację marzeń i wydanie książki po swojemu.

O self-publishingu można znaleźć wiele informacji w sieci. Ale gubisz się w kolejnych krokach wydawniczych i nie wiesz, od czego zacząć.

I tu przychodzę z pomocą.

Wiem, że na początek przyda Ci się plan. Dlatego przygotowałam dla Ciebie prostą checklistę. Poznasz kolejne kroki, które przybliżą Cię do wydania książki oraz pozwolą zmienić plik z tekstem na pełnoprawną książkę. Checklista opiera się na autorskim procesie wydawania, została sprawdzona na dziesiątkach polskich self-publisherów.

Pobierz checklistę i wyciągnij swoją powieść z szuflady!

.

dr Kinga Rak

Od 9 lat jestem zakochana w self-publishingu i od tego czasu mam misję edukowania autorów na temat dobrego wydawania własnej książki. Przeprowadziłam 15 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 2 warsztaty online na temat self-publishingu, niezliczoną liczbę wykładów, transmisji online i doradztwa indywidualnego, pracowała z dziesiątkami polskich self-publisherów i poświęciłam temu zjawisku swoją pracę doktorską.