Wyciągnij powieść z szuflady

i wydaj ją z pewnością,

bez mętliku w głowie,

dzięki autorskiemu kursowi self-publishingowemu

Kurs self-publishingowy dla powieściopisarek

Masz powieść w szufladzie, nie satysfakcjonuje Cię oferta wydawnictw. Czujesz, że nadszedł ten moment na self-publishing Twojej książki. Masz mętlik w głowie, gdy myślisz o samodzielnym wydawaniu. Nie wiesz jak samej wydać książkę.

Dlaczego teraz jest najlepszy moment, żeby pracować nad wydaniem Twojej książki?

 • Gdy zaczniesz pracę teraz nad wydaniem Twojej książki, opublikujesz ją w 2020 roku i zrealizujesz swoje marzenia.

 • Przestaniesz czekać latami na odpowiedzi wydawców i dostawać od nich umowy, dzięki którym zarobisz tylko 2 złote na sprzedanym egzemplarzu.

 • W przeciągu dwóch lat możesz wydać kilka książek. Renata Rusnak, autorka książki „Sto siedemdziesiąta podróż Bazylii von Wilchek”, wydała swoją powieść w 2018 roku i pracuje nad swoją nową książką „Tatiana i pan Wogelkow”.

Co się wydarzy, gdy wydasz samodzielnie książkę?

Wyobraź się, że będziesz miała pewność, że samodzielne wydanie książki jest po prostu serią kroków do wykonania. Zrealizujesz je lekko i z pewnością. Wydaj książkę w zgodzie ze swoją wizją, bo czujesz, że masz kontrolę na wszystkimi etapami wydania książki: od redakcji po działania promocyjne. Nikt nie mówi Ci, że Twoja książka ma mieć taką okładkę, a bohater jest do usunięcia. Masz okazję zarobić więcej na wydaniu książki więcej niż w wydawnictwie. Wyobraź sobie, że jesteś dumna z siebie, że zrealizowałaś swoje marzenia! Sukces jest po Twojej stronie.

Oni mi zaufali

Marta Gołębiowska
Marta GołębiowskaUczestniczka poprzednich warsztatów
Polecam warsztat self-publishingowy. Jest to kopalnia wiedzy i intensywna praca nad projektem, który jest bliski Twojemu sercu.
Patrycja Świeczkowska
Patrycja ŚwieczkowskaUczestniczka poprzednich warsztatów
Serdecznie polecam warsztat z self-publishingu. Duża porcja wiedzy podana rozdział po rozdziale, porządna współpraca i silne wsparcie, plus ładnie przygotowane materiały. Dzięki Kindze czuję się doskonale przygotowana do zmierzenia się z rynkiem wydawniczym.
Anna Valeta
Anna ValetaAutorka
Na rynku jest mało osób, które są rzeczywiście ekspertami i w dodatku swoją wiedzą nie tylko się dzielą, ale robią to wyjątkowo umiejętnie. Kinga zdecydowanie należy do tego wąskiego grona. Przygotowane i prowadzone przez nią warsztaty są pozycją obowiązkową dla każdej osoby, która planuje wydać książkę.
Karol Tomaszewski
Karol TomaszewskiAutor powieści
Współpraca z Kingą to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto marzy o wydaniu własnej książki. Świetne konsultacje, bezcenne rady i niezwykle pomocna recenzja. A wszystko to w sympatycznej atmosferze, przy szybkim i sprawnym kontakcie mailowym. Zdecydowanie polecam.
Roksana Wiankowska
Roksana WiankowskaAutorka
Kinga to kobieta o ogromnej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu. Jej pomoc jest nieoceniona w procesie wydawniczym mojej książki. Bez jej wskazówek i porad o wiele ciężej byłoby mi podjąć jakąkolwiek decyzję.

Moduły kursu self-publishingowego dla powieściopisarek

Kurs możesz realizować w dowolnym czasie. Składa się z serii wideo, gdzie opowiadam o kolejnych etapach self-publishingu.

Dodatkowo załączam zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu wykorzystasz wiedzę z kursu i zaczniesz działać. Zeszyt ćwiczeń zawiera podsumowanie każdego modułu i serię ćwiczeń do wykonania.

Poza tym otrzymasz: tabelkę do przygotowania budżetu, próbki redakcji, korekty, składu, żebyś mogła dokładnie zrozumieć na czym polegają wszystkie kroki samodzielnego wydawania książki.

Moduł – Self-publishing od postaw

Dowiesz się, na czym polega taki sposób wydawania książek, jak ma się self-publishing w Polsce, jakie wartości stoją za taką publikacją własnej twórczości.

Przeprowadzę Cię przez cały proces wydawniczy: redakcję, korektę, skład, okładkę. Zwrócę uwagę na najczęstsze błędy oraz elementy, na które należy zwrócić uwagę. Będziesz wiedziała jak zlecić kolejne zadania wykonawcom, zaplanujesz wszystkie kroki i lekko zamienisz tekst w pełnoprawną książkę.

Moduł – Budżet książki (potencjał wydawniczy)

Przeliczysz cały projekt self-publishingowy. Zobaczysz ile książek musisz wydać, aby zarobić. Mądrze skalkulujesz cały projekt, aby wprowadzić oszczędności. Nie przepłacisz za samodzielne wydanie książki, a dowiesz się jak zyskać na projekcie.

Moduł – Proces wydawniczy książki

Przeprowadzę Cię przez cały proces wydawniczy: redakcję, korektę, skład, okładkę. Zwrócę uwagę na najczęstsze błędy oraz elementy, na które należy zwrócić uwagę. Będziesz wiedziała jak zlecić kolejne zadania wykonawcom, zaplanujesz wszystkie kroki i lekko zamienisz tekst w pełnoprawną książkę.

Moduł – Druk

Poznasz sposoby na dobry druk: od cyfrowego po offestowy. Wybierzesz najlepszą strategię dla siebie. Zrozumiesz o czym mówi do Ciebie drukarz: poznasz różne rodzaje papierów, formatów i innych elementów książki.

Moduł – Dystrybucja

Poznasz różne sposoby dystrybucji książki: elektronicznej i papierowej. Przekonasz się, czy wolisz sprzedawać książkę tylko na swojej stronie, czy wybrać też dystrybucję w księgarniach. A ja podpowiem Ci, jak to zrobić.

Moduł – Promocja

Dowiesz się, jak przygotować dobry plan promocji. Stworzysz markę autorską, przetestujesz kim jest Twój czytelnik i zaplanujesz trafne komunikaty marketingowe, które trafią w serce odbiorców Twojej książki. Zrobisz dokładne badania Twojej książki, a wyniki pozwolą Ci świetnie zaplanować pracę nad promocją!

Moduł – Sprzedaż

Jeśli nie wiesz, jak rozliczyć sprzedaż, czy zakładać działalność gospodarczą i czy potrzebujesz kasy fiskalnej – po tym module już będziesz miała komplet informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Twoja inwestycja

Cena regularna

790
 • 22 nagrania w ramach 7 modułów
 • Autorski zeszyt ćwiczeń w formacie PDF

A może myślisz, że…

Kurs jest za drogi.  Pomyśl o nim jako inwestycji. Dzięki kursowi unikniesz wielu błędów, a dobrze przygotowana z pewnością zrealizujesz projekt wydania Twojej książki

Czemu mam w nim wziąć udział  teraz? To doskonały moment, żeby przygotować się na wydanie książki w 2020 i 2021 roku. Self-publishing zajmuje sporo czasu, więc teraz możesz spokojnie przygotować się do premiery.

Nie mam gotowej książki. Pewnie ją piszesz. W międzyczasie możesz się już nauczyć, jak ją samodzielnie wydać i zaplanować działania.

Czemu mam Ci zaufać? Mam za sobą 9 lat doświadczenia w pracy z self-publisherami, stopień doktora z self-publishingu oraz prowadzę grupę “Jak wydać książkę?”, gdzie codziennie uczę się o potrzebach self-publisherów. Znam dobrze Twoje potrzeby i mogę Ci pomóc w osiągnięciu celu.

Self-publishing nie jest dla mnie. Nie dowiesz się, dopóki tego nie sprawdzisz! Na pewno wiele się nauczysz o sobie i wydawaniu, nawet jeśli zdecydujesz się na wydanie książki w tradycyjnym wydawnictwie. Będzie Ci znacznie prościej!

Self-publishing jest trudny. Wcale nie, to powtarzalne kroki, które można opanować.

Promowanie książki nie jest dla mnie. Spokojnie się tego nauczysz, a w kursie przedstawię Ci podstawy promocji książki.

Czytelnicy uznają mnie za grafomankę, skoro wydaję książkę sama. Percepcja self-publishingu się zmienia, a jeśli zadbasz o jakość publikacji, czytelnicy to docenią.

Moja książka nie nadaje się do samodzielnego wydania. Każdą książkę można wydać w taki sposób, ale najlepiej wydać powieści (romans, obyczaj, fantastykę, kryminał, thiller).

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem doktor Kinga Rak. Zdobyłam stopień doktora, pisząc pracę o self-publishingu. Przeprowadziłam 120 polskich i zagranicznych autorów przez proces wydawniczy. Od 9 lat współpracuję z self-publisherami, pracowałam przy książkach Elizy Strzeleckiej-Wydrych, Jana Favre, Andrzeja Tucholskiego, Eweliny Gac, Cezarego Borowego i innych. Wierzę, że nadszedł czas, aby polscy self-publisherzy zaczęli z pewnością wydawać swoje książki. Przeprowadziłam 15 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 2 warsztaty online na temat self-publishingu, niezliczoną liczbę wykładów, transmisji online i doradztwa indywidualnego.

Jestem pewna, że self-publishing jest rewolucyjną ścieżką wydawania książek. Autorzy w końcu mogą w pełni realizować swoją wizję, zarabiać lepiej niż w wydawnictwie i czuć wolność. A wolność jest najważniejszą wartością dla mnie. Z otwartym sercem wspieram self-publisherów, aby mogli realizować swoje marzenia.

Ode mnie nie usłyszysz:
 • że self-publishing jest prosty,

 • że każdy może wydać książkę,

 • że nie trzeba rozwijać wiedzy i nie ćwiczyć nowych umiejętności.

Za to powiem Ci:
 • że jeśli znasz proces,  wiesz co robić i jakich błędów unikać, wydasz własną książkę z pewnością,

 • że jeśli masz odpowiednie nastawienie, uda Ci się wydać książkę z sukcesem,

 • że  jeśli zadbasz o jakość wydanej powieści, czytelnicy to docenią.

Czy moja propozycja różni się od innych?

 • To sprawdzony kurs self-publishingowy.
 • Proponuję Ci autorski proces, przez który przeprowadzam moich autorów książek.
 • Kurs opiera się na 9 latach doświadczenia pracy z self-publisherami.
 • Żadnych mglistych porad, same konkretne rady.
 • Jestem literaturoznawczynią, ale i też właścicielką biznesu. Wiem, jak ważna jest literacka jakość powieści, ale i jej dobra promocja oraz sprzedaż.
 • Zjadłam zęby na self-publishingu i teraz dzielę się swoimi najlepszymi radami.
 • Dodatkowo załączam zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu wykorzystasz wiedzę z kursu i zaczniesz działać. Zeszyt ćwiczeń zawiera podsumowanie każdego modułu i serię ćwiczeń do wykonania. Jest w nim omówienia wszystkich etapów wydania książki, listę polecanych drukarni, miejsc do dystrybucji Twojej książki. Wypełniając go krok po kroku z poczuciem pewności przygotujesz się do self-publishingu Twojej powieści.
 • Gdy zakupisz kurs do 24 marca otrzymasz bonusy.
 • Jako uzupełnienie kursu otrzymasz tabelkę do przygotowania budżetu, próbki redakcji, korekty, składu, żebyś mogła dokładnie zrozumieć na czym polegają wszystkie kroki samodzielnego wydawania książki.

Książki, przy których pracowałam

 • „Pod powierzchnią” Edyty Niewińskiej.
 • „Umowy śmieciowe” Andrzeja Tucholskiego.
 • „Byłem przemytnikiem w Indiach. Spowiedź Hana Solo” Cezarego Borowego.
 • „Koniec świata” Moniki Małgorzaty Lis.
 • „Sto siedemdziesiąta podróż Bazylii von Wilchek” Renaty Rusnak.
 • „Kobieta na ścieżce odwagi” Karoliny Wilk.
 • „Córka lasu” Justyny Chrobak.
 • „Opowieści z końca świata” Eweliny Gac.
 • „To tylko seks” Jana Favre.
 • „Bielskie profesje” Magdaleny Bieniek.

Twoja inwestycja

Cena regularna

790
 • 22 nagrania w ramach 7 modułów
 • Autorski zeszyt ćwiczeń w formacie PDF