Listy o self-publishingu 2020-02-17T16:00:47+00:00

Listy od redaktora

 do autora o self-publishingu 

w Polsce

Chcesz wydać książkę samodzielnie?

Chcesz zrealizować własną wizję wydania książki. Marzysz o zaangażowanych czytelnikach, pięknie wydanej publikacji, satysfakcjonującej sprzedaży. Ale proces wydawniczy wydaje Ci się skomplikowany, boisz się stosu zalegający książek, których nie potrafisz sprzedać, a strategia promocji jeży włos na głowie.

Chcę Ci pomóc. Przeprowadziłam kilkudziesięciu autorów przez proces samodzielnego wydania książki.

Zapisz się na Listy o self-publishingu. Pisane z redaktorskiego serca wprost do debiutującego autora. Podzielę się dobrymi praktykami samodzielnego wydawania, wskazówkami i inspiracjami. Z dużą dozą wsparcia.

Bo przecież nie chcesz wydawać samodzielnie książki w stresie i w dezorientacji.

Zapisz się na Listy o self-publishingu i wydaj samodzielnie książkę z lekkością.

.

Kinga Rak

Wspieram autorów, którzy chcą samodzielnie wydać swoją książkę. Działam już tak od ponad 3 lat. Prowadzę autorskie warsztaty wydawnicze (dla self-publisherów oraz osób, które chcą wydać swoją książkę w wydawnictwie), indywidualne konsultacje, mentoring oraz sesje coachingowe. Redaguję, recenzuję i prowadzę grupę „Jak wydać książkę?”, w której znajdziesz masę bezpłatnej wiedzy na temat wydawania własnych tekstów. Możesz mnie śledzić na stronie Twardej Oprawy – tam pojawiają się posty z wiedzą merytoryczną, webinary i transmisje.

Jak widzisz, zawodowo jestem w pełni oddana wydawaniu. Mam za sobą zarówno doświadczenie pracy w wydawnictwach (Otwarte, Helion), jak i w serwisach self-publishingowych (Ridero, Wydaje.pl). Obroniłam doktorat, który był poświęcony polskiemu self-publishingowi.

Odbierz swój e-book

"Pakiet wiedzy dla

debiutantów"

 

Jak wydać książkę, kiedy niewiele wiesz o procesie wydawniczym?