Znajdź i dopracuj temat na książkę

webinar dla ekspertek

Jesteś ekspertką. Znasz się, naprawdę znasz się, na rzeczy. Codziennie pomagasz wprowadzać zmianę w życiu swoich klientów. Niezależnie, czy chodzi o dobrą dietę, znalezienie nowego zawodu, czy naukę języka. Marzysz o wydaniu książki. I chcesz to zrobić. Wiesz, że za jej pomocą pomożesz swoim i nowym klientom.

Powstrzymuje Cię tylko jedna kwestia. Nie masz pomysłu na temat. Albo, postawmy sprawę jasno, masz ich zbyt wiele. Nie wiesz, który wybrać.

Ten pomysł, który się najbardziej opłaci, ten, który woła Twoje serce, czy ten najłatwiejszy do zrealizowania?

Chodź, odpowiedź znajdziesz w grupie mastermind

Powiemy Ci wprost. My też nie wiemy, który powinnaś wybrać. Ale mamy dobry i mądry sposób na to, abyś wybrała najlepszy pomysł z tego twórczego chaosu, który masz w swojej głowie.

Abyś się zmotywowała, pisała z radością i opracowała strategię self-publishingu Twojej wymarzonej książki.

Grupa mastermind, złożona z kobiet na takim samym etapie pisarskiej drogi jak Ty. Kameralne, co dwutygodniowe spotkania online ekspertek, szukających pomysłu na swoją książkę. Dwugodzinna rozmowa, w trakcie której dostaniesz wsparcie, odbijesz pomysły, stworzysz plan. Wszystko  prowadzone przez nas, Kingę Rak i Karolinę Brzuchalską.

Jak to wygląda?
  • Mastermind jest skierowany dla ekspertek, które chcą znaleźć, dopracować pomysł na swoją książkę oraz opracować plan self-publishingu.

  • Spotykamy się w 5 osobowej grupie.

  • Mamy 3 wolne miejsca w grupie. Przeprowadzamy rekrutację – zależy nam, aby uczestniczki były na tym samym etapie.

  • Startujemy w lutym.

  • Mastermind trwa 3 miesiące (9 spotkań).

  • Spotkania mastermind odbywają się co 2 tygodnie, każde trwa ok. 2 godzin. Widzimy się na Zoom. Spotkanie raz prowadzi Kinga, raz Karolina.

  • Spotkania uzupełniają cotygodniowe transmisje oraz grupa na Facebooku, gdzie znajdziesz wsparcie.

Program
  • W pierwszym miesiącu wybierzesz najlepszy pomysł na Twoją książkę – poszukasz odpowiedzi za pomocą sesji mastermind oraz naszych wskazówek.

  • W drugim miesiącu przygotujesz konspekt książki, który ułatwi Ci dalsze prace nad książką.

  • W trzecim miesiącu zaprojektujesz proces self-publishingowy książki – oparty na Twoich potrzebach i wizji sukcesu, który chcesz osiągnąć.

Twoja inwestycja – 420 zł miesięcznie.

Zostały 3 wolne miejsca.

Jesteś zainteresowana? Napisz na wiesci@twardaoprawa.pl

Łączymy swoje talenty, aby przeprowadzić Cię przez proces: od znalezienia pomysłu na książkę po strategię na jej self-publishing.

Kinga Rak, redaktor naczelna Twardej Oprawy oraz coach biznesu. Od ponad 10 lat pracuje z self-publisherkami (napisała o tym sposobie wydawania doktorat), również tymi, które wydają książki eksperckie. Twórczyni autorskich warsztatów self-publishingowych i mówczyni TEDxKatowice.

Karolina Brzuchalska,  redaktor zarządzająca Twardej Oprawy, mentorka biznesowa, właścicielka agencji wirtualnych asystentek oraz pisarka, autorka dwóch poradników biznesowych wydanych w self-publishingu:  „Rzuciłam pracę i co dalej. Jak założyć firmę i nie zwariować” oraz „Zrobiłam biznes i co dalej?”.

Wiemy jak połączyć wiedzę z motywacją. Poprowadziłyśmy 9 różnych grup mastermind.