Nadchodzące warsztaty w Twardej Oprawie

1. II edycja Pierwszego wydania z Twardą Oprawą.

Start: wiosna-lato 2020.

Liczba osób: 10.

Czas trwania: 3 miesiące (4 spotkania online, nagrania wypełnione wiedzą, zeszyt ćwiczeń, cykliczne transmisje, zamknięta grupa na Facebooku i kontakt do prowadzącej).

Forma: online.

Dla kogo: autorów, którzy chcą zadebiutować w wydawnictwie.

Warsztat jest kierowany dla autorów, którzy chcą zadebiutować w wydawnictwie. Warsztat łączy: kurs online, spotkania mastermind i elementy warsztatu na żywo. Przez trzy miesiące intensywnie pracujemy nad: marką autorską, zdobyciem wiedzy o rynku książki, testowaniem książki, propozycją wydawniczą, listą wydawnictw, promocją w sieci. Warsztat skierowany jest do autorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o rynku książki, zbudować silną markę autorską i przygotować idealną propozycję wydawniczą.

2. Warsztat dla przyszłych redaktorów.

Start: wiosna 2020.

Liczba osób: 10.

Czas trwania: 2 tygodnie (2 weekendy, indywidualna praca z prowadzącą, praca własna).

Forma: na żywo w Katowicach.

Dla kogo: początkujących redaktorów.

Jeśli chcesz zacząć pracę jako redaktor i masz przygotowanie teoretyczne (studia, kursy) i już próbowałeś swoich sił, pracując nad prostymi tekstami, przyjdź na warsztaty. Będziemy się uczyć zasad współprac z autorami, granicy w ingerowania w tekst, pracy nad konstrukcją książki. Celem warsztatu jest wyposażenie początkujących redaktorów w umiejętności inne niż językowe. Aby sprawnie pozyskiwali klientów, lekko pracowali z autorami, potrafili przepracować tekst od strony konstrukcji i stylistycznej. Pod koniec warsztatu wystawiam certyfikat i rekomendację.

 

Jeśli zainteresował Cię któryś z warsztatów, napisz na wiesci@twardaoprawa.pl Przedstawię ofertę i pomogę doradzić, czy warsztaty są dla Ciebie. Wszystkie warsztaty prowadzę osobiście – dr Kinga Rak, redaktor naczelna Twardej Oprawy.

 

Poprzednie warsztaty:

  1. Warsztat dla self-publisherów. Online, 7 dni, 2017.
  2. Warsztat dla debiutantów, którzy chcą wydać książkę w wydawnictwie. Online, 3 miesiące, 2018.
  3. Mastermind dla debiutantów, którzy chcą wydać książkę w wydawnictwie. Online, 3 miesiące. 2018.
  4. Pierwsze wydanie z Twardą Oprawą. Online, 3 miesiące, 2018/2019.
  5. Warsztaty dla studentów z self-publishingu w ramach współpracy z Uniwersytetem Śląskim. Na żywo, 8 miesięcy, 2018/2019.
  6. Warsztaty dla self-publisherów. Online, 3 miesiące, 2019.