19 czerwca, godzina 19:00

Jak wydać książkę z wydawnictwem? Kiedy self-publishing jest najlepszym rozwiązaniem? Czy mogę ponownie napisać do wydawcy, skoro nie dostałam odpowiedzi? Na czym polega redakcja i jak rozpoznać dobrego redaktora? Jak mam napisać streszczenie swojej powieści? Na czym polega dobra promocja swojej powieści i jak się za nią zabrać?

Jesteś tu, bo chcesz wydać książkę. Kłębią się w Tobie pytania i szukasz odpowiedzi. Z chęcią Ci pomożemy! W trakcie bezpłatnej sesji pytań i odpowiedzi dostaniesz od nas niezbędne wskazówki. Możesz zapytać o wszystko, co ma związek z wydawaniem, a my postaramy Ci się pomóc. W dodatku będziesz mogła nas dopytać o nasze usługi i o to, jak pracujemy i jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować.

Spotkanie poprowadzą: Karolina Brzuchalska i Kinga Rak.

Karolina Brzuchalska, redaktor zarządzająca, odpowie na wszystkie pytania dotyczące self-publishingu, marketingu i redakcji językowej. Karolina jest specjalistką od biznesu. Przeprowadziła setki autorek przez proces wydawniczy, uczy przedsiębiorczynie jak prowadzić skuteczny biznes. Jest absolwentką „Zarządzania strategicznego i marketingu w czasach VUCA”.

Kinga Rak, redaktor naczelna, opowie o rynku książki, trendach i potencjale wydawniczym. Kinga, doktor nauk humanistycznych, od 2011 roku pracuje na rynku książki. Redaguje, recenzuje powieści przed wydaniem, intensywnie śledzi i czasem kreuje trendy na rynku książki.