Wideo dostaniesz na swojego maila 25 maja 2023

Nauczymy Cię pisać skuteczne streszczenie powieści, które zachwyci wydawców

Wiemy, że pisanie streszczeń jest zmorą niejednej pisarki. Skoro Twoja powieść ma tyle wspaniałych bohaterów, przemyślanych wątków, opisów… Jak masz o niej opowiedzieć na 1 stronie A4, tak, jak życzą sobie tego wydawcy?

A czy wiesz, że masz tylko jedną szansę, aby oczarować wydawcę swoją powieścią? Poświęci on streszczeniu nie więcej niż 3 minuty. I w te 3 minuty musi jasno zrozumieć, o czym jest Twoja powieść, jak przebiega akcja, jakie jest jej napięcie… i o co w niej tak naprawdę chodzi.

3 minuty. 1 strona A4. Jesteś gotowa?

Jeśli nie, nie martw się. Od 2011 działamy na rynku książki i zjadłyśmy zęby na wydawaniu.

Nauczyłyśmy setki osób jak pisać skuteczne streszczenia. Nauczymy i Ciebie. Podpowiemy Ci, jak zabrać się do tego przerażającego zadania, jak się nie zablokować, oraz przede wszystkim pokażemy Ci sprawdzone metody pisania streszczeń. Sprawdzone – bo działają.

Metodę będziesz mogła dopracować do swojej powieści oraz trybu pracy. W końcu inaczej pisze się streszczenia fantastyki, romansów lub zbiorów opowiadań, prawda?

Dzięki naszej pomocy, dziesiątki autorek i autorów wydało książki w tradycyjnych wydawnictwach.

Twarda Oprawa od 4 lat wspiera autorki, które chcą mądrze wydać swoje powieści i zawalczyć o status bestsellera. Autorki, które przeszły nasze kursy, recenzowały i redagowały z nami powieści, publikowały w takich wydawnictwach jak: W.A.B., Empik Go, Dragon, w wielu mniejszych wydawnictwach lub w ramach skutecznego self-publishingu.

W Twardej Oprawie pracują wyłącznie ekspertki, które mają minimum 5 lat doświadczenia na rynku książki. Znamy się na tym, co robimy, a naszą misją jest zmienianie rynku książki, aby mogły go podbić genialne książki początkujących autorek.

Kinga Rak

Kinga Rak zajęła się częścią poświęconą rynkowi książki, propozycji wydawniczej, funkcjonowaniu wydawnictw oraz dopracowywaniu powieści do wydania. Karolina Brzuchalska przygotuje Cię do pracy nad nastawieniem oraz nauczy skutecznej promocji.

Razem poprowadzimy Cię przez proces i sprawimy, że będziesz gotowa podbić rynek książki

Wideo dostępne po zapisie na listę zainteresowanych (link do nagrania otrzymasz mailem 25 maja 2023 r.). Nagranie będzie dostępne do 1 czerwca, potem znika z platformy.