Zaplanuj samodzielne wydanie książki w 2022

Bezpłatny trening dla ekspertek

Trening odbędzie się w dniach 27-30 grudnia w zamkniętej grupie na Facebooku.

.

W trakcie czterodniowego treningu strategicznie zaplanujesz wydanie swojej książki eksperckiej w 2022 roku, żeby z energią wydać ją w ramach self-publishingu.

Zasady
 • Codziennie o 07.00 rano otrzymujesz od nas e-mail, a w nim PDF z ćwiczeniami do pobrania.
 • Codziennie o godz. 20.00 w grupie na FB odbywa się rozszerzony warsztat na żywo.

 • Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo, obejrzyj nagranie.

 • Nagrania i ćwiczenia będą dostępne na stronie (gdybyś nie chciała korzystać z Facebooka), do której dostaniesz dostęp pierwszego dnia.

Program
 • W dniu pierwszym dowiesz się, dlaczego warto samodzielnie wydać książkę ekspercką. Przekonasz się, że Twoi odbiorcy czekają na publikację od Ciebie.

 • W dniu drugim zbudujesz nastawienie, które wesprze Cię w procesie self-publishingu. Dzięki sesji odkryjesz, czym jest dla Ciebie wydawniczy sukces, co pozwoli Ci z radością i energią przejść przez wszystkie kroki self-publishingu.

 • W dniu trzecim zaplanujesz proces wydawniczy, poznasz kolejne kroki, które warto wykonać, aby przygotowanie Twojej książki do wydania stało się proste.

 • W dniu czwartym określisz budżet, podejmiesz decyzję o sposobie wydania książki (e-book czy papier) i zobaczysz, jak możesz ciąć koszty, dzięki czemu nie przeinwestujesz w wydanie.

Dołącz do wyzwania i już zacznij pracę nad self-publishingiem Twojej książki!

Wyzwanie zaczyna się za:

0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
.

Wiemy, że doskonale znasz się na Twojej dziedzinie. I jesteśmy pewne, że Twoi klienci czekają na Twoją książkę, abyś mogła jeszcze pełniej ich wesprzeć.

Jeśli:

 • wiesz, jak działają wydawnictwa i nie satysfakcjonuje Cię ich oferta;

 • widzisz, że Twój temat jest na topie i nie chcesz czekać z wydaniem, aż będzie już masa innych publikacji na rynku;

 • masz już książkę ekspercką na ukończeniu, ale nie chcesz przeinwestować w jej wydanie.

…ten trening jest dla Ciebie.

Poprowadzimy Cię przez kolejne etapy, abyś mogła z energią zaplanować wydanie Twojej książki.

Kinga Rak, redaktor naczelna Twardej Oprawy oraz coach biznesu. Od ponad 10 lat pracuje z self-publisherkami (napisała o tym sposobie wydawania doktorat), również tymi, które wydają książki eksperckie. Twórczyni autorskich warsztatów self-publishingowych i mówczyni TEDxKatowice.

Karolina Brzuchalska,  redaktor zarządzająca Twardej Oprawy, mentorka biznesowa, właścicielka agencji wirtualnych asystentek oraz pisarka, autorka dwóch poradników biznesowych wydanych w self-publishingu:  “Rzuciłam pracę i co dalej. Jak założyć firmę i nie zwariować” oraz “Zrobiłam biznes i co dalej?”.

Pracowałyśmy nad książkami: “Zdrowa nadzieja” Magdaleny Palmowskiej, “Kobieta z tłumu. Zrealizuj kampanię crowdfundingową w 4 krokach” Agnieszki Płoski, “Kobieta na ścieżce odwagi” Karoliny Wilk, “Podcast w biznesie” Agnieszki-Papaj-Żołyńskiej, “Wedding Planner na starcie” Iwony Przybojewskiej, “Co jedzą szczęśliwe bobasy” Izabeli Jastrzębskiej i “Zadbana finansowo. Jak zbudować świadomą relację z pieniędzmi” Justyny Kwiatkowskiej (ostatnie dwie w ramach kursu self-publishingowego, prowadzonego w Twardej Oprawie).

.

W końcu nie chcesz, aby ktoś Cię ubiegł z publikacją książki na Twój temat? Albo zastanawiać się, czy warto inwestować w self-publishing? Lub jakie kroki koniecznie musisz podjąć, aby publikacja książki nie zajęła Ci kolejnych lat?

Dlatego wspólnie podejmiemy pracę nad strategią wydania Twojej książki eksperckiej, abyś mogła przygotować się do wydania w 2022 roku. Z energią, po swojemu i skutecznie.