Webinar odbędzie się 7 marca o 19:00.
Dostęp do nagrania będziesz miała do 11 marca.

Pokażemy Ci, jak napisać skutecznego maila z propozycją wydawniczą, który przekona wydawców.

Pewnie już znasz wymagania wydawców i wiesz, że jeśli chcesz wydać powieść, będziesz musiała wysłać biogram, streszczenie oraz plik z książką.

Czy wiesz, że masz tylko jedną szansę, aby oczarować wydawcę swoim mailem? Poświęci on Twojej propozycji wydawniczej 3 minuty. I to jest jedyna szansa, by przekonać go, aby otworzył plik z książką. Musisz napisać przekonującego maila i już w nim streścić książkę oraz ją umiejętnie sprzedać.

3 minuty, jeden mail. Czy jesteś pewna, że wiesz, jak go napisać?

Jeśli nie, nie martw się. Od 2011 działamy na rynku książki i zjadłyśmy zęby na wydawaniu.

Nauczyłyśmy setki osób jak pisać skuteczne propozycje wydawnicze i przekonujące maile. Nauczymy i Ciebie. Podpowiemy Ci, jak zabrać się do tego trudnego zadania, jak przekonać wydawcę, określić, co wyróżnia Twoją książkę i dlaczego warto ją wydać. Przede wszystkim pokażemy Ci sprawdzone metody pisania mocnych i sprzedażowych maili. Sprawdzonych – bo działają.

Metodę tworzenia maila będziesz mogła dopracować do swojej powieści. Napiszesz krótki opis książki, określisz grupę docelową i przedstawisz mocne strony Twojej powieści.

Dzięki naszej pomocy, dziesiątki autorek i autorów wydało książki w tradycyjnych wydawnictwach.

Twarda Oprawa od 4 lat wspiera autorki, które chcą mądrze wydać swoje powieści i zawalczyć o status bestsellera. Autorki, które przeszły nasze kursy, recenzowały i redagowały z nami powieści, publikowały w takich wydawnictwach jak: W.A.B., Empik Go, Dragon, BeYa, W.A.B., Znak i  w wielu mniejszych wydawnictwach lub w ramach skutecznego self-publishingu.

W Twardej Oprawie pracują wyłącznie ekspertki, które mają minimum 5 lat doświadczenia na rynku książki. Znamy się na tym, co robimy, a naszą misją jest zmienianie rynku książki, aby mogły go podbić genialne książki początkujących autorek.

Kinga Rak

Kinga Rak zajęła się częścią poświęconą rynkowi książki, propozycji wydawniczej, funkcjonowaniu wydawnictw oraz dopracowywaniu powieści do wydania. Karolina Brzuchalska przygotuje Cię do pracy nad nastawieniem oraz nauczy skutecznej promocji.

Razem poprowadzimy Cię przez proces i sprawimy, że będziesz gotowa podbić rynek książki.

Webinar odbędzie się na żywo 7 marca godzinie 19:00 (nowy termin). Przed spotkaniem wyślemy Ci link, abyś mogła do niego dołączyć. W trakcie webinaru będziesz mogła zadać pytania.

Wideo z nagraniem będzie dostępne do 11 marca (link do nagrania otrzymasz mailem), potem znika z platformy.