Sprawdź potencjał wydawniczy swojej powieści i zadecyduj, czy już ją wydać

bezpłatny webinar

Chcesz wiedzieć, czy Twoja powieść jest już gotowa do wydania?

.

Szkolenie będzie dostępne od 18.09.2022 r.

Być może od dawna przygotowujesz się do wydania swojej powieści. Czy książka spodoba się czytelnikom? Czy odniesie sukces? Niezależnie od tego, czy chcesz wydać książkę z wydawnictwem, czy sama, oszacowanie potencjału wydawniczego jest pierwszym krokiem, dzięki któremu upewnisz się, czy już nadszedł czas na wydanie Twojej powieści.

Wiesz co się składa na ten słynny potencjał wydawniczy? Jakość literacka Twojej książki. Trendy wydawnicze. Grupa odbiorców. Opowiem Ci jak je sprawdzić w trakcie webinaru, aby potencjał Twojej powieści był jak najwyższy!

W trakcie webinaru sprawdzisz potencjał wydawniczy Twojej powieści. Dowiesz się, na jakie elementy zwracać uwagę, aby zachwycić czytelników. Zrozumiesz, dlaczego trendy wydawnicze są ważne dla wydania i określisz grupę odbiorców. Poznasz sposoby, które pomogą Ci polepszyć tekst oraz podejmiesz decyzję, czy już nadszedł czas na wydanie Twojej książki.

Zasady:
 • nagranie będzie dostępne 14.09.2022 r.;

 • dostęp do webinaru będziesz miała przez 5 dni;

 • po zapisie sprawdź skrzynkę e-mail (także foldery Oferty i Spam) w poszukiwaniu wiadomości od nas! Jeśli takiej nie znajdziesz, napisz do nas!
Co będziemy robić:
 • sprawdzisz potencjał wydawniczy swojej powieści, dzięki narzędziom, z których korzystają na co dzień redaktorzy Twardej Oprawy;

 • poznasz trendy na rynku książki i dowiesz się, jak je sprawdzać samodzielnie;

 • zrozumiesz, dlaczego określenie grupy docelowej jest kluczowe i dlaczego to trzeba zrobić przed wydaniem;

 • ostatecznie dowiesz się, jak określić potencjał wydawniczy swojej powieści, aby ułatwić sobie wydawanie (samodzielne lub z wydawnictwem);

Poznasz metody oceny potencjału powieści, z których korzystali recenzenci Twardej Oprawy w trakcie ostatnich 4 lat.

.

Jeśli:

 • masz napisaną powieść i nie jesteś pewna, czy nadaje się do wydania;

 • słyszałaś, że potencjał wydawniczy jest istotny, aby zainteresować czytelników, ale nie wiesz, o co chodzi;

 • chcesz wydać książkę samodzielnie lub z wydawnictwem, ale nie wiesz, czy ma szansę na sukces;

 • myśl o poprawkach książki Cię martwi i nie wiesz, jak się za to zabrać;

 •  chcesz poznać konkretne narzędzia, które pozwolą Ci ocenić szansę Twojej książki;

To webinar jest dla Ciebie.

Webinar poprowadzi Kinga Rak, redaktor naczelna Twardej Oprawy, doktor nauk humanistycznych oraz coach biznesu. Od 9 edukuje autorki i autorów na temat dobrego wydawania własnej książki. Przeprowadziła 20 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 10 warsztatów wydawniczych, niezliczoną liczbę wykładów, webinarów, transmisji online i doradztwa indywidualnego. Autorzy, którzy z nią pracowali nad potencjałem wydawniczym swojej powieści, wydali swoje książki w: Wydawnictwie Znak, W.A.B, Empik Go, Soni Dradze i wielu innych oraz w ramach self-publishingu.

.

Przestań się w końcu zastanawiać, czy Twoja książka jest gotowa do wydania i czy spodoba się czytelnikom. Czarne myśli o niesprzedanych egzemplarzach w niczym Ci nie pomogą.

Po webinarze będziesz miała pewność, jaki jest potencjał wydawniczy Twojej powieści i dzięki tej informacji podejmiesz sensowne kroki. Upewnisz się, czy należy coś poprawić, aby zwiększyć szansę książki na rynku oraz zobaczysz, jak to zrobić. Wydasz swoją powieść z pewnością i po swojemu.