Sprawdź potencjał wydawniczy swojej powieści i zadecyduj, czy już ją wydać

Bezpłatny webinar

Zapisz się, a 28 września nagranie trafi do Twojej skrzynki mailowej

Być może od dawna przygotowujesz się do wydania swojej powieści. Przeglądasz maszynopis, zastanawiasz się, czy wszystkie Twoje rozwiązania mają sens. Czy książka spodoba się czytelnikom? Czy odniesie sukces? Niezależnie od tego, czy chcesz wydać książkę z wydawnictwem, czy sama, oszacowanie potencjału wydawniczego jest pierwszym krokiem, dzięki któremu upewnisz się, czy już nadszedł czas na wydanie Twojej powieści.

Zasady:
  • webinar odbędzie się na żywo 27 września o godzinie 20:00 – wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane;

  • gdy się zapiszesz, 28 września otrzymasz wideo z webinarem oraz krótkie podsumowanie w formie e-booka;

  • do 30 września zbiorę mailowo wszystkie pytania uczestników, dotyczące webinaru – a 2 października dostaniesz mailowo wszystkie odpowiedzi;

Co będziemy robić:
  • sprawdzisz potencjał wydawniczy swojej powieści, dzięki narzędziom, z których korzystają na co dzień redaktorzy Twardej Oprawy;

  • zobaczysz, kto może Ci pomóc w poprawie Twojej książki (bezpłatnie i płatnie);

  • upewnisz się, czy nadszedł czas na wydanie Twojej powieści lub czy warto coś jeszcze poprawić;

  • odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, abyś wyszła z planem i jasną głową.

Poznasz metody oceny potencjału powieści, z których korzystali recenzenci Twardej Oprawy w trakcie ostatnich 4 lat.

W trakcie webinaru sprawdzisz potencjał wydawniczy Twojej powieści. Dowiesz się, na jakie elementy zwracać uwagę, aby zachwycić czytelników. Poznasz sposoby, które pomogą Ci polepszyć tekst oraz podejmiesz decyzję, czy już nadszedł czas na wydanie Twojej książki .

Jeśli:

  • masz napisaną powieść i nie jesteś pewna, czy nadaje się do wydania;

  • słyszałaś, że potencjał wydawniczy jest istotny, aby zainteresować czytelników, ale nie wiesz, o co chodzi;

  • chcesz wydać książkę samodzielnie lub z wydawnictwem, ale nie wiesz, czy ma szansę na sukces;

  • myśl o poprawkach książki Cię martwi i nie wiesz, jak się za to zabrać;

  •  chcesz poznać konkretne narzędzia, które pozwolą Ci ocenić szansę Twojej książki;

To webinar jest dla Ciebie.

Nazywam się Kinga Rak. Od 9 lat mam misję edukowania autorów na temat dobrego wydawania własnej książki. Przeprowadziłam 15 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 5 warsztatów wydawniczych, niezliczoną liczbę wykładów, transmisji online i doradztwa indywidualnego, pracowałam z dziesiątkami polskich self-publisherów i poświęciłam temu zjawisku swoją pracę doktorską. Autorzy, którzy pracowali ze mną nad potencjałem wydawniczym swojej powieści, wydali swoje książki w: Soni Dradze, Genius Creators, Karakterze, Wydawnictwie Znak oraz w ramach self-publishingu.

Przestań się w końcu zastanawiać, czy Twoja książka jest gotowa do wydania i czy spodoba się czytelnikom. Czarne myśli o niesprzedanych egzemplarzach w niczym Ci nie pomogą.

Po webinarze będziesz miała pewność, jaki jest potencjał wydawniczy Twojej powieści i dzięki tej informacji podejmiesz sensowne kroki. Upewnisz się, czy należy coś poprawić, aby zwiększyć szansę książki na rynku oraz zobaczysz, jak to zrobić. Wydasz swoją powieść z pewnością i po swojemu.

Co mówią pisarki o Twardej Oprawie?

Anna Grzegórska
Anna Grzegórskapisarka
Kinga to bardzo ciepła osoba z głową pełną pomysłów. Jestem ogromnie wdzięczna za zaangażowanie i pomoc nad projektem.
Gosia Starosta
Gosia Starostapisarka
I dzisiaj mogę powiedzieć tylko jedno: dzięki Kindze, jej profesjonalizmowi, eksperckiej wiedzy i charyzmie nazywam siebie pisarką. Jako mentor i merytoryczny redaktor Kinga jest rzetelna, dociekliwa, uważna i bardzo, ale to bardzo kreatywna. Żałuję tylko, że nie trafiłam na Twardą Oprawę dużo wcześniej, bo pewnie dzisiaj byłabym w zupełnie innym miejscu. Polecam tę redakcję wszystkim autorom – debiutantom i nie tylko.
Marta Bielawska
Marta Bielawskapisarka
Recenzja przedwydawnicza napisana bardzo profesjonalnie, wskazuje nie tylko słabe i mocne strony książki, ale też konkretne propozycje „co można zrobić lepiej”. (…)
Mam wrażenie, że w końcu w moim tekście zapanował ład i porządek.