Poznaj proces self-publishingowy i zaplanuj wydanie swojej powieści

Bezpłatny webinar dla autorek

9 czerwca (wtorek) godzina 20:00

Webinar odbędzie się 9 czerwca o godzinie 20:00

.

W trakcie webinaru poznasz wszystkie kroki procesu wydawniczego i samodzielnie zmienisz tekst swojej powieści w pełnoprawną książkę.

Zasady
 • webinar odbędzie się 9 czerwca o godzinie 20:00;

 • spotkanie odbędzie się na stronie Twardej Oprawy na Facebooku i będzie udostępnione w grupie “Jak wydać książkę?”;

 • spotkanie jest na żywo (online);

 • jeśli nie masz konta na Facebooku, to dzień po webinarze dostaniesz link do nagrania, które zostanie udostępnione na stronie Twardej Oprawy;

 • opowiem o podstawach self-publishingu: dla kogo jest, na czym polega i jakie książki można wydać w ten sposób;

 • przedstawię Ci wszystkie kroki procesu wydawniczego: od recenzji aż po druk;

 • dzięki webinarowi zaplanujesz krok po kroku wydanie swojej powieści;

 • odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, aby proces wydawniczy stał się dla Ciebie klarowny;

 • jeśli zapiszesz się przez formularz (dostępny na tej stronie) na Twojego maila trafi prezent – ćwiczenia, które pozwolą Ci zaplanować proces wydawniczy w czasie;

 • webinar potrwa godzinę.

Zapisz się na webinar i przygotuj plan na wydanie swojej powieści w ramach self-publishingu!

Webinar zaczyna się za:

0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
.

W trakcie webinaru przedstawię Ci mój autorski plan na proces wydawniczy. Uwierz mi, to prostsze niż myślisz. W Twardej Oprawie udoskonaliłam wszystkie etapy wydawania i stworzyłam autorski proces. Z radością podzielę się z Tobą moją wiedzą, abyś wydała swoją powieść z lekkością, bez mętliku w głowie!

Jeśli:

 • zastanawiasz się nad samodzielnym wydaniem powieści;

 • nie znasz kolejności kroków wydawniczych lub są dla Ciebie niezrozumiałe;

 • nie rozumiesz, czym różni się redakcja od korekty i po co Ci dwie wersje składu.

Ten webinar jest dla Ciebie.

Nazywam się Kinga Rak. Przeprowadziłam 120 polskich i zagranicznych autorów przez proces wydawniczy, który udoskonaliłam i wprowadziłam w życie w Twardej Oprawie, której jestem twórczynią i redaktor naczelną. Od 9 lat współpracuję z self-publisherami, pracowałam przy książkach Elizy Strzeleckiej-Wydrych, Jana Favre, Andrzeja Tucholskiego, Eweliny Gac, Cezarego Borowego i innych. Wierzę, że nadszedł czas, aby polscy self-publisherzy zaczęli z pewnością wydawać swoje książki. Przeprowadziłam 15 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 2 warsztaty online na temat self-publishingu, niezliczoną liczbę wykładów, transmisji online i doradztwa indywidualnego.

Zobacz moją prelekcję na TEDxKatowice!

Czasem, nawet najlepiej przekazana, wiedza to za mało. Dlatego przygotowałam dla Ciebie zeszyt ćwiczeń. Uporządkujesz sobie wszystkie kroki procesu wydawniczego (od redakcji po druku) w czasie. Dowiesz się, ile miesięcy (lub tygodni!) będziesz potrzebowała, aby samodzielnie wydać swoją powieść. Przeprowadzę Cię przez proces, aby wydanie książki w self-publishingu było dla Ciebie proste i zrozumiałe.

.

Nie chcesz podejmować nieskutecznych działań, gubić się we wszystkich krokach wydawniczych lub pracować nad wydaniem powieści latami.

Po webinarze poznasz wszystkie kroki procesu wydawniczego (od redakcji po druk), zobaczysz, na czym polegają, a dzięki zeszytowi ćwiczeń zaplanujesz wszystkie działania w czasie. Wydasz swoją powieść samodzielnie i będziesz mieć jasność oraz kontrolę przy każdym następującym po sobie działaniu. Self-publishing okaże się prostszy, niż zakładałaś. Ze skomplikowanego procesu zamieni się w satysfakcjonującą podróż.

Co mówią pisarki o współpracy ze mną?

Marta Gołębiowska
Marta Gołębiowskapisarka
Polecam warsztat self-publishingowy. Jest to kopalnia wiedzy i intensywna praca nad projektem, który jest bliski Twojemu sercu.
Marta Bielawska
Marta Bielawskapisarka
Z warsztatów jestem bardzo zadowolona. Jeszcze kilka tygodni temu zupełnie nie widziałam siebie w promocji książki, nie jestem wielką fanką FB, Instagrama tym bardziej Ale śledziłam Twoje posty, czytałam artykuł wszystko powoli zaczęło się krystalizować. Po wczorajszych warsztatach jeszcze lepiej ułożyło się w głowie. Także raz jeszcze dziękuję, w końcu zagrzałam gdzieś miejsce.
Katarzyna Jankowska-Nelup
Katarzyna Jankowska-Neluppisarka
Słucham webinara po raz trzeci i za każdym razem odkrywam coś nowego. Szczerze polecam dla każdego pisarza obyczajówek. Dobrze napisana książka to podstawa, ale bez dobrej promocji ma małe szanse, żeby dotarła do swoich czytelników, którym mogłaby pomóc i sprawić wiele radości. Warto posłuchać dobrych i mądrych rad.

Pst! Wydarzenie jest kierowane dla początkujących powieściopisarek, ale zapraszam wszystkich twórców, którzy planują samodzielne wydanie książki.