Poznaj proces self-publishingowy i zaplanuj wydanie swojej powieści

Bezpłatny webinar dla autorek

9 czerwca (wtorek) godzina 20:00

Webinar odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 20:00

.

W trakcie webinaru poznasz 3 strategie promocji powieści (fantastyka, kryminał i obyczajowa) w ramach self-publishingu, aby skutecznie i z pewnością docierać do czytelników.

Zasady
  • webinar odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 20:00;

  • do spotkania użyjemy bezpłatnej aplikacji Zoom – link i instrukcję otrzymasz w dniu webinaru;

  • spotkanie jest jednorazowe i na żywo (online) – nie będzie nigdzie publikowane;

  • opowiem Ci o 3 strategiach powieści w oparciu o gatunek (kryminał, fantastyka, obyczajowa). Każdemu gatunkowi poświęcę minimum 20 minut;

  • przygotujesz strategię promocji Twojej powieści, aby skutecznie docierać do czytelników;

  • dam Ci bazową wiedzę, ale i opowiem, jak ją wprowadzić w działanie, abyś od razu mogła zabrać się do pracy;

  • odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, abyś wyszła z planem i jasną głową.

Zapisz się na webinar i przygotuj strategię promocyjną powieści, wydawanej w ramach self-publishingu!

Webinar zaczyna się za:

0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
.

W trakcie webinaru poznasz 3 strategie promocji powieści (fantastyka, kryminał i obyczajowa) w ramach self-publishingu, aby skutecznie i z pewnością docierać do czytelników.

Promocja powieści w self-publishingu jeży włos na głowie niejednej powieściopisarce. Ale w skutecznym docieraniu do czytelników najważniejsza jest dobra strategia promocji, uwzględniająca gatunek Twojej powieści i uszyta na miarę.

Jeśli:

  • jesteś początkującą self-publisherką;

  • nie wiesz jak zabrać się za promocję Twojej powieści;

  • podskórnie czujesz, że każdy gatunek powieści zasługuje na inny sposób promowania, ale nie wiesz, jak się za to zabrać.

To webinar jest dla Ciebie.

Nazywam się Kinga Rak. Jestem redaktor naczelną Twardej Oprawy. Przeprowadziłam przez proces wydawniczy 120 książek, ale najbliższe są mi powieści wydawane w ramach self-publishingu. Znam rozterki powieściopisarek, które po przygotowaniu książki do druku nie wiedzą, jak zabrać się za docieranie do czytelników. W ramach indywidualnych konsultacji przygotowywałam skuteczne strategie promocji, pozbawione nachalności, ale skuteczne w docieraniu do czytelników.

Zobacz moją prelekcję na TEDxKatowice!

.

Nie chcesz przecież podejmować kolejnych i nieskutecznych działań. Docierać do czytelników, którzy nie są zainteresowani Twoją książką i pomijać tych, którzy już na nią czekają (ale nie wiedzą o ich istnieniu!). 

Po webinarze będziesz wiedzieć, jak mówić do swoich odbiorców i jak skutecznie komunikować się z czytelnikami, w oparciu o strategię promocji fantastyki, kryminału lub powieści obyczajowej. Lekko, skutecznie i po swojemu. Dlatego wspólnie podejmiemy pracę nad strategią wydania Twojej książki, abyś mogła przygotować się do wydania w 2020 roku. Lekko, po swojemu i mądrze.

Co mówią pisarki o nasze pracy nad promocją?

Renata Rusnak
Renata Rusnakpisarka
Brief sprzedażowy to rzecz konieczna przy selfpublishingu, polecam ten z Twardej Oprawy, rzetelny, inspirujący, konkretny.
Martyna Pawłowska-Dymek
Martyna Pawłowska-Dymekpisarka
Kinga odpowiedziała na milion moich pytań, dodała mi pewności siebie, pomogła mi określić plan działania. Wierzę, że dzięki tym konsultacjom uda mi się wystartować z moją książką.
Patrycja Świeczkowska
Patrycja Świeczkowskapisarka
Dostałam wiele przydatnych wskazówek oraz zachętę do działania. Skończyłam z planem na siebie i planem na moją stronę oraz Facebookowy fanpejdż. Wiem też, jak mogę sprawdzać, czy moja strategia działa i czego mogę się spodziewać po różnych sposobach na promocję.