Odkryj w 3 dni, jak wydać powieść

Trzydniowe bezpłatne wyzwanie dla debiutantek

27-29 października

.

W trzydniowym wyzwaniu poznasz różne sposoby wydania, zrozumiesz rynek książki i zdobędziesz motywację, aby zacząć działać nad publikacją Twojej powieści.

Zasady

  • Wyzwanie trwa trzy dni. Każdego dnia będziesz mieć dostęp do materiałów, które przygotują Cię do działania (artykuł, nagranie audio, webinar, test oraz ćwiczenia).

  • 29 października, o godzinie 20:00, na Facebooku spotkamy się na żywo w trakcie webinaru. Link dostaniesz wraz z mailami.

  • Wraz z rozpoczęciem wyzwania dostaniesz dostęp do strony, gdzie będę na bieżąco publikowała wszystkie materiały związane z wyzwaniem (również webinar), cała wiedza będzie ładnie uporządkowana.

  • Dyskutować i ćwiczyć będziemy w otwartej grupie facebookowej “Jak wydać książkę?”.

Program

  • Pierwszy dzień poświęcimy nastawieniu – zmienisz perspektywę z twórcy na pisarza, który zarabia na swojej twórczości.

  • W dniu drugim zrozumiesz, na czym polega proces wydawniczy. Poznasz trzy sposoby wydania: self-publishing, współfinansowanie i wydawanie tradycyjne. Wybierzesz najlepszy model dla siebie.

  • Trzeciego dnia opowiem Ci o rynku książki, trendach oraz potencjale wydawniczym. Zrozumiesz, o co chodzi w skutecznym wydawaniu i będziesz gotowa do działania!

Dołącz do wyzwania i zacznij działać nad wydaniem Twojej powieści!

Wyzwanie zaczyna się za:

0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
.

Spełnione marzenie o napisaniu książki to jedno. Teraz czas ją wydać. Wiem, że chcesz to zrobić w zgodzie ze sobą. A ja pozwolę Ci zrozumieć rynek książki i wybrać najlepszą ścieżkę wydawniczą dla Ciebie.

Jeśli:

  • kompletnie nie wiesz, jak wydać książkę;

  • czujesz determinację, ale i lekki niepokój (tyle mitów na temat debiutowania!);

  • chcesz poznać rynek książki i dobrze przygotować się do wydania Twojej powieści.

To wyzwanie jest dla Ciebie.

Nazywam się Kinga Rak. Od 9 lat pracuję z debiutantami i znam potrzeby początkujących autorów. Przeprowadziłam przez proces wydawniczy 120 polskich i zagranicznych pisarzy. Przeprowadziłam 15 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 2 warsztaty online na temat self-publishingu, niezliczoną liczbę wykładów, transmisji online i doradztwa indywidualnego. Pracowałam zarówno w wydawnictwach (Otwarte, Helion), jak i w portalach self-publishingowych (Wydaje.pl, Ridero). Poświęciłam samopublikowaniu swój doktorat, ale najważniejsze dla mnie jest, aby autorki i autorzy wydawali swoje książki z pewnością.

.

W końcu nie chcesz zastanawiać się: czy debiutanci mają szansę na wydanie w dobrym wydawnictwie, czy self-publishing jest trudny i czy zawsze trzeba płacić za wydanie. Koniec z masą sprzecznych informacji. Dlatego w trakcie wyzwania zdobędziesz kluczową wiedzę oraz gotowość do wydania swojej powieści.

Co mówią o współpracy ze mną uczestniczki moich warsztatów?

Marta Gołębiowska
Marta Gołębiowskapisarka
Polecam warsztat self-publishingowy. Jest to kopalnia wiedzy i intensywna praca nad projektem, który jest bliski Twojemu sercu.
Marta Bielawska
Marta Bielawskapisarka
Z warsztatów jestem bardzo zadowolona. Jeszcze kilka tygodni temu zupełnie nie widziałam siebie w promocji książki, nie jestem wielką fanką FB, Instagrama tym bardziej Ale śledziłam Twoje posty, czytałam artykuł wszystko powoli zaczęło się krystalizować. Po wczorajszych warsztatach jeszcze lepiej ułożyło się w głowie. Także raz jeszcze dziękuję, w końcu zagrzałam gdzieś miejsce.
Katarzyna Jankowska-Nelup
Katarzyna Jankowska-Neluppisarka
Słucham webinara po raz trzeci i za każdym razem odkrywam coś nowego. Szczerze polecam dla każdego pisarza obyczajówek. Dobrze napisana książka to podstawa, ale bez dobrej promocji ma małe szanse, żeby dotarła do swoich czytelników, którym mogłaby pomóc i sprawić wiele radości. Warto posłuchać dobrych i mądrych rad.

Pst! Wydarzenie jest kierowane dla autorek, ale zapraszam wszystkich twórców.