Przygotuj się strategicznie

przez 3 dni na wydanie

swojej powieści w 2020 roku

Trzydniowe bezpłatne wyzwanie

Wyzwanie odbędzie się 17-19 marca w zamkniętej grupie na Facebooku.

.

W trzydniowym wyzwaniu strategicznie zaplanujesz wydanie swojej powieści w 2020 roku,

żeby z pewnością opublikować swoją książkę w ramach self-publishingu.

Zasady
  • Codziennie o 07.00 rano otrzymujesz ode mnie e-mail, a w nim PDF do pobrania.

  • Codziennie o godz. 10.00 w grupie na FB odbywa się rozszerzony warsztat na żywo.

  • Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo, obejrzyj nagranie.

Program
  • W dniu pierwszym dowiesz się, czy self-publishing jest dla Ciebie i dzięki temu będziesz mogła podjąć działania, które przybliżą Cię do celu: samodzielnie wydanej książki!

  • W dniu drugim zrozumiesz, na czym polega proces wydawniczy. Z pomocą zdobytej wiedzy zaplanujesz proces wydawniczy tak, aby gładko oraz z pewnością przejść przez wszystkie kroki wydawnicze.

  • W dniu trzecim zobaczysz  jak zebrać społeczność dookoła Twojej książki, poznasz sprawdzone sposoby na dobrą i skuteczną promocję, a zaplanowanie Twojej własnej kampanii stanie się proste.

Dołącz do wyzwania i już zacznij pracę nad self-publishingiem Twojej powieści!

Wyzwanie zaczyna się za:

0
0
0
0
Dni
0
0
Godzin
0
0
Minut
0
0
Sekund
.

Wiem, że pisanie jest Twoim życiem. I wiem, że zależy Ci na tym, aby wydać swoją książkę według Twoich zasad.

Jeśli:

  • wiesz, jak działają wydawnictwa i nie satysfakcjonuje Cię ich oferta;

  • czujesz, że nadszedł TEN czas na self-publishing Twojej powieści;

  • masz debiut w szufladzie i chcesz wydać książkę po swojemu, ale masz mętlik w głowie.

To wyzwanie jest dla Ciebie.

Od 9 lat pracuję z self-publisherami i zjadłam zęby na takim wydawaniu. Przeprowadziłam przez proces wydawniczy  120 polskich i zagranicznych autorów. Przeprowadziłam 15 warsztatów na żywo (w tym z Uniwersytetem Śląskim i TEDxKatowice), 2 warsztaty online na temat self-publishingu, niezliczoną liczbę wykładów, transmisji online i doradztwa indywidualnego. Poświęciłam samopublikowaniu swój doktorat, ale najważniejsze dla mnie jest, aby autorki i autorzy wydawali swoje książki z pewnością.

.

W końcu nie chcesz już dłużej czekać, prawda? Albo tonąć w morzu niesprawdzonych informacji, zastanawiać się, czy taki sposób wydania jest dla Ciebie i jakie kroki powinnaś podjąć, aby dobrze wydać książkę i zebrać dookoła jej społeczność.

Dlatego wspólnie podejmiemy pracę nad strategią wydania Twojej książki, abyś mogła przygotować się do wydania w 2020 roku. Lekko, po swojemu i mądrze.

Co mówią o współpracy ze mną uczestniczki moich warsztatów?

Polecam warsztat self-publishingowy. Jest to kopalnia wiedzy i intensywna praca nad projektem, który jest bliski Twojemu sercu.

Marta Gołębiowska

Na rynku jest mało osób, które są rzeczywiście ekspertami i w dodatku swoją wiedzą nie tylko się dzielą, ale robią to wyjątkowo umiejętnie. Kinga zdecydowanie należy do tego wąskiego grona. Przygotowane i prowadzone przez nią warsztaty są pozycją obowiązkową dla każdej osoby, która planuje wydać książkę.

Anna Valetta

Serdecznie polecam warsztat z self-publishingu. Duża porcja wiedzy podana rozdział po rozdziale, porządna współpraca i silne wsparcie, plus ładnie przygotowane materiały. Dzięki Kindze czuję się doskonale przygotowana do zmierzenia się z rynkiem wydawniczym.

Patrycja Świeczkowska