Zobacz, jak napisać skuteczną propozycję wydawniczą, która zachwyci wydawców

bezpłatny webinar

Chcesz wiedzieć, jak napisać propozycję wydawniczą, która odróżni ją od setek innych, które dostają wydawcy?

.

Szkolenie będzie dostępne od 9.11.2022 r.

Być może od dawna przygotowujesz się do wydania swojej powieści. Słyszałaś, że wydawcy dostają miesięcznie setki propozycji wydawniczych, wysłanych przez polskich autorów (tak, to prawda!). Chcesz, aby Twoja powieść została chociaż rozważona przez wydawcę, do którego drzwi pukasz. Ale co masz zrobić, żeby redaktor chociaż otworzył plik z Twoją ukochaną książką? Jak go do tego zachęcić?

Przyda Ci się świetnie napisana, skuteczne i sprytna propozycja wydawnicza. Zgrabny mail do wydawcy, sensowne streszczenie i ciekawy biogram. A potem, kto wie, może wydawca rozważy Twoją powieść do wydania?

W trakcie webinaru dowiesz się, jak napisać skuteczną propozycję wydawniczą, która zachęci wydawcę do lektury Twojej powieści. Odkryjesz, jak napisać konkretnego maila (bez zbędnych informacji, ale mądrze zachwalającego Twoją powieść), krótkie i jasne streszczenie oraz dobry biogram (nawet jeśli nie masz na koncie kilkunastu wydanych książek!).

Zasady:
 • nagranie będzie dostępne od 9 listopada do 14 listopada 2022r.;

 • dostęp do webinaru będziesz miała przez 6 dni;

 • w dniu webinaru sprawdź skrzynkę e-mail (także foldery Oferty i Spam) w poszukiwaniu wiadomości od nas z dostępem do webinaru! Jeśli takiej nie znajdziesz, napisz do nas!

Co będziemy robić:
 • dowiesz się, dlaczego treść propozycji wydawniczej (w tym mail!) jest taka ważna;

 • zobaczysz, co powinien zawierać idealny list do wydawcy (“wysyłam propozycję wydawniczą” to stanowczo za mało!);

 • odkryjesz, jak napisać streszczenie powieści na 1 stronę A4;

 • zrozumiesz, co powinien zawierać dobry biogram, nawet jeśli nie masz kilkunastu publikacji na koncie;

Poznasz nasz sposób pisania propozycji wydawniczej, dzięki któremu pracujące z nami autorki publikowały w W.A.B., Empik Go i Znaku.

.

Jeśli:

 • masz napisaną powieść i nie wiesz, w jakiej formie wysłać ją do wydawcy;

 • słyszałaś, że wydawcy są zalewni propozycjami wydawniczymi, a Ty chcesz odróżnić swoją;

 • chcesz zachęcić wydawcę do zapoznania się z Twoją powieścią (a nie tylko biogramem!);

 • nie wiesz, jak streścić cała powieść na 1 stronie A4;

 •  chcesz nauczyć się pisać maila, który przedstawi Twoją powieść jak w najlepszym świetle;

To webinar jest dla Ciebie.

Kinga Rak

Twarda Oprawa od 4 lat wspiera autorki, które chcą mądrze wydać swoje powieści i zawalczyć o status bestsellera. Autorki, które przeszły nasze kursy, recenzowały i redagowały z nami powieści, publikowały w takich wydawnictwach jak: W.A.B., Empik Go, Dragon, w wielu mniejszych wydawnictwach lub w ramach skutecznego self-publishingu.

W Twardej Oprawie pracują wyłącznie ekspertki, które mają minimum 5 lat doświadczenia na rynku książki. Znamy się na tym, co robimy, a naszą misją jest zmienianie rynku książki, aby mogły go podbić genialne książki początkujących autorek.

Kinga Rak zajęła się częścią poświęconą rynkowi książki, propozycji wydawniczej, funkcjonowaniu wydawnictw oraz dopracowywaniu powieści do wydania. Karolina Brzuchalska przygotuje Cię do pracy nad nastawieniem oraz nauczy skutecznej promocji.

Razem będziemy odpowiadać na Twoje pytania, prowadzić Cię przez proces i sprawimy, że będziesz gotowa podbić rynek książki.

.

Przestań się w końcu zastanawiać, jak zabrać się za propozycję wydawniczą i ostatecznie zwlekać z wydaniem. Godziny spędzone nad treścią maila na pewno do niczego nie doprowadzą. Po webinarze będziesz wiedziała jak napisać skuteczną propozycję wydawniczą, która zachwyci wydawców. A w końcu chodzi o to, żeby otwarli ten plik z książką i pokochali opowieść, którą stworzyłaś, prawda?

Zobacz, co mówią o naszej pracy autorki: